KONTAKTID JA ÜLDINFO

QueenB e-poes ja QueenB kodulehel esitletud fotod, tekstid jm loomingulised kirjed/graafika kuuluvad autoriõiguse alusel Finest Fashion Group OÜ'le (edaspidi FFG) ning nende kopeerimine, kasutamine, taasesitamine ja reprodutseerimine mis tahes eesmärgil ilma FFG poolse kirjaliku loata ei ole lubatud.

Internetipoes aadressil www.queenb.ee müügil olevad kaubad kuuluvad omandiõiguse alusel Finest Fashion Group OÜ-le. Kõik kaubad on laos olemas.

 

FFG töökeelteks on eesti, soome ja inglise keel. Kirjavahetus ja tellimused palume esitada ladina tähestikus, eesti, soome või inglise keeles.

 

QueenB e-poe Kasutus- ja tellimistingimused kehtivad võrdselt kõikidele QueenB kodulehe kasutajatele ja QueenB e-poe klientidele. Kautus ja Tellimistingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate normide ja seadusandlusega.

Ostu-müügilepingu sõlmimisel eeldab QueenB e-poodi haldav OÜ FFG, et Kasutustingimused ja Tellimistingimused on kliendi poolt läbi loetud, sisuliselt mõistetavad ning aktsepteeritud.

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks kui klient on tasunud FFG poolt väljastatud arve. Ostu-müügilepingu sõlmisega kinnitab klient, et tema tegevus on kooskõlas seadusega ning lahendamatute erimeelsuste tekkimisel lahendatakse vaidlused Harju Maakohtu Kentmanni tänava kohtumajas Tallinnas.

 

Kui sa vajad abi tõlgendamisel/mõistmisel ja/või sul on vastavalt kasutustingimuste ja/või Tellimistingimustega seonduvalt ettepanekuid ja/või küsimusi, kirjuta meile:  office@queenb.ee

 

Kõik kodulehel ja e-poes tehtavad muudatused jõustuvad ja hakkavad kehtima alates kodulehel või e-poes avaldamise hetkest. Muudatused ei ole vaidlustatavad. Seetõttu on soovitatav regulaarselt külastada sektsiooni Kasutus- ja tellimistingimused, et ennast võimalike muutustega kursis hoida.

 

Sooritades ostu e-poest aadressil www.queenb.ee sõlmivad ostu-müügilepingu:

Finest Fashion Group OÜ (FFG) ja teiselt poolt ostja.

 

 

Finest Fashion Group OÜ

Aadress: Liivalaia 3-8, Tallinn 10118, Eesti

Telefon: + 372 502 2122

E-post: office@queenb.ee

reg.nr. 11510661

KMK NR. EE101235567

 

 

Pangakontod:


LHV Pank

IBAN: EE897700771002901384

SWIFT/BIC: LHVBEE22